Chcę kupić auto

Wszystkie nasze samochody są zarejestrowane i ubezpieczone w Polsce.
Kupujący ma do dyspozycji na miejscu miernik grubości lakieru, a także możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem w wybranej przez siebie stacji diagnostycznej, warsztacie lub serwisie ASO.

Wiemy, że często wyjazdy po zakup auta stają się nieudanymi „wycieczkami” ze względu na odmienny stan samochodu niż zapewniał sprzedawca. Nasze doświadczenie mówi, że klienci różnie podchodzą do zakupu auta i każdy ma inne „poczucie piękna”. Dla jednej osoby przetarta tapicerka, czy niewielkie uszkodzenie lakieru będzie bez znaczenia, a dla kogoś innego są to rzeczy dyskwalifikujące zakup.
Dlatego też staramy się w rozmowie telefonicznej przedstawić jak najbardziej wiarygodnie stan techniczny i wizualny auta. Możemy także wykonać bardzo szczegółowe zdjęcia wysokiej rozdzielczości ukazujące ewentualne mankamenty auta, zrobić raport z pomiaru lakieru lub wykonać wideo prezentację i całość wysłać na Państwa maila.

Jeżeli chcecie Państwo zlecić inspekcję pojazdu zewnętrznej firmie to informujemy, że jak najbardziej udostępnimy samochód do oględzin, jazdy próbnej lub sprawdzenia na stacji diagnostycznej.
Prowadzimy też zamiany samochodów na tańsze lub droższe z dopłatą z Państwa lub naszej strony.
Jest możliwość wykupienia gwarancji na zakupiony samochód lub otrzymanie kredytu, a wszystkie formalności są dokonywane w naszym biurze.