Skup Aut

Najszybsza, najwygodniejsza i najczęściej wybierana przez naszych klientów forma sprzedaży swojego auta.
Kupujemy samochody w ciągu 1 dnia „od ręki” z naszym dojazdem na terenie całego Szczecina i w każdej miejscowości oddalonej do 150km od Szczecina (w tym Gorzów Wlkp). Nasz Auto Handel prowadzimy i kupujemy auta 7 dni w tygodniu ! Nasz przyjazd i oględziny są całkowicie bezpłatne nawet w przypadku niezawarcia transakcji.

Interesują nas wyłącznie samochody z roczników 2005-2019 zadbane i w pełni sprawne, ale także mogą być egzemplarze wymagające naprawy, którą my wykonujemy po zakupie we własnym zakresie. Nie kupujemy aut rozbitych, ale mogą być samochody po niedużych stłuczkach lub do różnych napraw mechanicznych (silniki, skrzynie biegów, elektronika)

Zadzwoń lub Wypełnij formularz i poznaj cenę jaką możemy zapłacić za Twój samochód.

Nie jesteśmy anonimowym „Skupem Aut” bez adresu, z telefonem na kartę i z umowami „na znajomego”. Samochody zawsze kupujemy na podstawie umowy kupna-sprzedaży sporządzonej na naszą firmę zarejestrowaną w CEiDG od 2001r. Po transakcji zgłaszamy zakup w Wydziale Komunikacji, oraz składamy wypowiedzenie polisy OC tak, abyście Państwo mogli otrzymać zwrot składki za niewykorzystany okres.

Mimo, że najczęściej dojeżdżamy i kupujemy auta u klientów w domu, pracy itp. to śmiało można też przyjechać na nasz plac i dokonać szybkiej transakcji w trzech krokach:

1. sprawne oględziny i jazda próbna

2. ustalenie zadawalającej ceny dla obu stron i wybór przez sprzedającego formy rozliczenia:

  • gotówką w 15 min ( Państwo wypijecie u nas w biurze kawkę, a my w tym czasie wypłacimy dla Państwa należność za auto z pobliskiego bankomatu )
  • szybkim przelewem (gdzie środki są zaksięgowane na Państwa koncie w ciągu 1 min w każdym banku)

3. sporządzenie umowy kupna-sprzedaży, z którą można zgłosić sprzedaż auta w wydziale komunikacji

Można śmiało do nas dzwonić przez cały tydzień w godz. 8.00-21.00 pod nr tel. +48 500 170 180.
Nie ma szybszej i wygodniejszej metody zbycia swojego auta:

  • bez czyszczenia i naprawiania usterek przed sprzedażą
  • bez nadawania ogłoszeń i odbierania tel od zainteresowanych potencjalnych kupców
  • wybrane przez sprzedającego miejsce oględzin – dom, praca, warsztat
  • nasz przyjazd i wycena auta są bezpłatne i dla Państwa do niczego niezobowiązujące

CZĘSTE PYTANIA:

Jakie dokumenty są potrzebne do sprzedania auta?

Aby sprzedać samochód potrzebne są dowód rejestracyjny, karta pojazdu, polisa OC,
W przypadku zagubienia dowodu lub karty sporządzamy stosowne oświadczenie do wydz. komunikacji.
Przy sprzedaży będzie potrzebny także dowód osobisty do okazania.
Jeżeli auto posiada współwłaściciela to musi być on być osobiście lub udzielić pisemnego pełnomocnictwa.

Czy ponoszę koszty dojazdu jeżeli transakcja nie dojdzie do skutku?

Auta kupujemy na terenie Szczecina i okolic do 150km (w tym Gorzów Wlkp). Nasz dojazd i oględziny są całkowicie bezpłatne i dla Państwa do niczego niezobowiązujące. Zaproponujemy cenę odkupu, a Państwo nie musicie od razu podejmować decyzji – możecie spokojnie sobie przemyśleć, porównać z konkurencją i umówić się jeszcze raz za kilka dni.

Czy mogę sprzedać auto do naprawy?

Oprócz aut w pełni sprawnych kupujemy też auta wymagające naprawy – mogą być po niewielkich stłuczkach lub uszkodzone mechanicznie (silnik, sprzęgło, skrzynia biegów, elektronika). Nie kupujemy samochodów po dużych kolizjach.
Jeżeli posiadacie Państwo samochód na warsztacie i usterka jest ciężka do zdiagnozowania lub koszt naprawy jest wysoki to może się okazać, że najlepszym rozwiązaniem będzie sprzedaż w takim stanie jakim jest.
Państwo do nas dzwonicie i wskazujecie w którym warsztacie stoi samochód. My przyjedziemy na miejsce, obejrzymy samochód i zaproponujemy cenę odkupu. Jeżeli będzie zadawalająca to możemy dokonać transakcji, a samochód odbierzemy własną autolawetą.

Na jakich zasadach są wyceniane auta?

Z uwagi na to, że nabywamy dużo samochodów możemy sobie pozwolić na niższe marże, co przekłada się na wyższe ceny dla sprzedających. Staramy się proponować takie kwoty odkupu, aby były wyższe niż u konkurencji.
Oczywiście najważniejsze kryteria to stan techniczny auta, przebieg, historia itp. Najwięcej płacimy za „chodliwe” modele w bdb stanie technicznym.
Przy autach wymagających naprawy obniżamy wycenę o jej wartość. Posiadamy warsztat na własne potrzeby, oraz duże rabaty na części, więc koszty ew. napraw mamy dużo niższe niż Państwo byście ponieśli na własną rękę, co daje nam możliwość zarobku po sprzedaży auta.
Oględziny i wycena auta trwają do 20 min, a po zaproponowaniu przez nas kwoty odkupu nie musicie Państwo podejmować decyzji od razu, możecie się zastanowić parę dni, porównać ceny oferowane przez inne komisy i ponownie skontaktować się z nami, a my przyjedziemy powtórnie, aby dokonać transakcji.
Jeżeli kupujecie Państwo samochód u dealera lub w innym komisie, a dotychczasowy pozostawiacie w rozliczeniu to prosimy sprawdzić naszą propozycję natychmiastowego odkupu.